Szukaj & znajdź  
Szukanie zaawansowane  

O Nas

Lepsze procesy z CMMI®, SPICE, Agile...

Kontakt

Bonifaz Maag Bonifaz Maag
CEO
+49 7154 1796 100
cee@kuglermaag.com
Twitter Buttons

Kugler Maag CIE - Z Nami Lepiej!

Kugler Maag CIE jest niezależną, międzynarodową firmą konsultingową, które specjalizuje się w poprawie i doskonaleniu procesów wytwórczych, związanych z rozwojem produktów i usług (analiza, doradztwo, szkolenia i coaching). Posiadamy bogate know-how, a także wieloletnie, praktyczne doświadczenie w branży.

Naszych Klientów wspieramy na każdym etapie prac wytwórczych oraz świadczonych usług. Wspólnie przygotujemy rozwiązania, które pozwolą zwiększyć konkurencyjność Twojego biznesu oraz szybko reagować na zmiany (potrzeby klientów, użytkowników, rynek, wiedza). Nasi klienci pochodzą z bardzo różnych gałęzi przemysłu – począwszy od branży motoryzacyjnej i transportowej, poprzez telekomunikację, służbę zdrowia, finanse i branżę IT.

Firma KUGLER MAAG CIE – to lepszy świat procesów w Twojej firmie!

W naszej pracy proponujemy najlepsze standardy, modele i narzędzia. Należą do nich:

  • Model CMMI®, która pomaga firmom informatycznym, i nie tylko, ocenić poziom dojrzałości ich procesów wytwórczych, wdrożyć nowe i ustawicznie doskonalić stare
  • Automotive SPICE, stosowany głównie w przemyśle motoryzacyjnym, dodatkowo wspomagany przez funkcjonalne standardy bezpieczeństwa (IEC 61508, ISO 26262, EN 512x),
  • Lean, narzędzia, które pomagają zredukować koszty marnotrawstwa w firmie, często zakorzenionego w biurokracji, złej organizacji procesów, nieumiejętnym przechowywaniu zasobów.   
  • Metody Agile (głównie Scrum, Kanban), uczą jak empirycznie kontrolować proces – uczynić go bardziej wydajnym, otwartym na zmianę i "uporczywą" adaptację.    

Nasze biura zlokalizowane są w różnych miejscach na świecie: w Stuttgarcie (Niemcy), Michigan (USA), a także w Polsce. Pracujemy z klientami w Europie i Ameryce Północnej, także w Japonii, Korei, Indiach i Chinach.

 

Z Nami Lepiej!