Szukaj & znajdź  
Szukanie zaawansowane  

Szkolenia

Nasza oferta
CMMI, Automotive Spice, Agile, Scrum Trainings

Nasza Oferta

Oswoić Zmianę!

Nowoczesna firma, aby być konkurencyjną w stosunku do innych – musi umieć reagować na zmiany. A spotyka je wszędzie! Z jednej strony stale rosną i zmieniają się potrzeby klientów. Z drugiej, zmienia się rynek. Ciągle pojawiają się nowi gracze, za którymi musimy nadążyć. W projektach, ciągle stawiamy czoło nowym technologiom i metodom pracy. Wydaje się, że ta dynamika zmian jest większa niż kiedykolwiek. 

Proponowane przez nasz szkolenia, pomogą Państwu nadążyć – "oswoić" zmianę. Być o krok przed konkurencją!

A przygotowaliśmy kilka naprawdę wyjątkowych szkoleń. Każde z nich, to świat sam w sobie.

  • Szkolenia na temat CMMI, czy Automotive Spice są kopalnią wiedzy na temat organizacji i jej procesów. Dotykają bardzo różnych zagadnień z zakresu inżynierii programowania. Mimo, że bardzo mocno celują w organizację, z pewnością znajdziecie tam sporo cennych informacji na temat prowadzenia projektów (planowania, szacowania, zbierania metryk, panowania nad wymaganiami, śledzenia pracy).
  • Szkolenia na temat agile, to kilka fascynujących modułów, które pokażą Wam, na czym polega świat "zwinnych" praktyk, wartości i zasad, które dziś – każdy chce stosować w swojej firmie. Dużo będzie o Scrumie... O tym jak "zwinnie" zarządzać projektem. Jak planować (wydania, sprinty) i szacować (o co chodzi z tymi punktami)? Jak budować "zwinne" zespoły i czy Kierownik Projektu jest jeszcze do czegoś potrzebny? Będzie bardzo praktycznie.